ZIMA 2019 - 2020

Zbliża się kolejna zima I możliwość wspólnego nartowania. Jak co roku zapraszamy na grudniowe rozjeżdżenie, tym razem na lodowcu Kaunertal. Ferie zimowe spędzamy w Bormio. Nartowanie kończymy w marcu “wyjazdem z Kazikiem”  do Kaprun.

UWAGA! Nasza dorastająca młodzieży I wszyscy chętni do podnoszenia swoich kwalifikacji metodycznych pod naszym okiem. W ferie świąteczne puszczamy Kursy Kadrowe SITN PZN. Demonstrator Szklany, Kurs Kwalifikacyjny I Pomocnik Instruktora, które poprzedzimy Zawodami Regionalnymi w Czarnej Górze…

 Poza wyjazdami prowadzimy zajęcia w Szczyrku, Wiśle i Ustroniu. Terminy zależne od warunków I pogody. Można umawiać się indywidualnie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą techniką, metodyką, artykułami i prezentacjami.

Zapraszamy do obserwowania nas na stronie internetowej i facebook’u.

Foto | Ogorzalek Carving S'cool